ZT MelanoShop - шаблон joomla Joomla

تالار گفتگو و مشاوره طب سنتی

ورود
Welcome to our طب سنتی

درمان با عرقیات

 

 

 

درمان گرفتگی عضلات با داروهای طبیعی

تقریبا هر فردی در طول زندگی خود گرفتگی عضلات را تجربه کرده است. این موضوع اغلب بین افرادی که به فعالیت های ورزشی خاصی مشغول هستند رایج می باشد. در حقیقت، تقریبا ۳۹% دوندگان دوی ماراتون، ۷۹% ورزشکاران و ۶۰% دوچرخه سواران این مشکل را تجربه کرده اند. در این مطلب روش های درمان گرفتگی و انقباض عضلات با استفاده از طب سنتی و روش های خانگی را بررسی خواهیم کرد.

 

ادامه مطلب...

 

 

 

عرقیات گیاهی برای رفع خستگی

وقتی صجبت از عرقیات به میان می آید شاید خیلی ها به یاد عرقیاتی مانند : بیدمشک، نسترن ، نعناء و کاسنی می افتند. امروزه شرکت های بسیاری مشغول تهیه عرقیات از بیش از ۱۰۰ نوع گیاه دارویی هستند که بسیاری از آنها به صورت ترکیبی در طب سنتی مورد استفاده قرار گرفته و بسیاری از آنها به سادگی در منازل، محل کار و در میهمانی ها جایگزین انواع نوشیدنی های غیر طبیعی و مضر شده اند، این امر نشان از آگاهی افراد از خواص درمانی و همچنین آشنایی در مورد نوشیدنی های صنعتی و مضرات آنها است .

 

ادامه مطلب...

 

 

 

توصیه‌های طب سنتی برای درمان کبد چرب

 

شایع ترین دلیل ایجاد کبد چرب آب خوردن بین غذا، داشتن استرس و مصرف الکل است. کبد چرب که بیماری اختلال در کارکرد کبد است را می توان به روش های سنتی کنترل و درمان کرد. کبد چرب به دلیل کاهش تحرک و تغذیه نادرست ایجاد می شود، در واقع به اختلال مزمن و بدون علت در کبد گفته می شود که به دلیل تجمع چربی و التهاب در کبد است .

 

ادامه مطلب...

 

 

 

عرقیات گیاهی برای درمان دیابت :

آلوئه ورا  :

مطالعات بسیاری انجام شده نشان دهنده این موضوع است که مصرف منظم عرق آلوئه ورا  برای ایجاد ثبات در میزان گلوکز در جریان خون  آنزیمهایی نظیر آمیلاز و لیپاز که برای کاهش چربی و قند خون مفیدند، در این گیاه موجود است که قند و کلسترول خون را کنترل می کند.

 

ادامه مطلب...

 

 

 

درمان کمردرد با گیاهان

کمردرد مشکلی است که هم دلایل داخلی دارد و هم عوامل خارجی باعث بروز آن می شوند. ایستادن طولانی مدت، بارداری، بلند کردن چیزهای سنگین یا مشکلات ریوی می توانند باعث کمردردهای شدید شوند. برای تسکین این درد می توانید از گیاهان دارویی و دمنوش های مختلف بهره ببرید.

ادامه مطلب...

پر فروش ترین ها